Orion - Winda platformowa pionowa

Orion oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób, do 15 m wysokości podnoszenia.

Urządzenie nie posiada własnej konstrukcji szybu i jest przeznaczone do zainstalowania w istniejącym już szybie, np. murowanym.

Napęd hydrauliczny oraz sterownia znajdują się w dodatkowej szafie sterowej, która może być umieszczona nawet do 10 m od konstrukcji windy platformowej. Rozwiązanie takie powoduje, że praca windy platformowej jest cicha.

Urządzenie nie wymaga podszybia, a jedynie 100 mm zagłębienia w posadzce lub zastosowania rampy najazdowej.

Orion może być montowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.Urządzenie to szczególnie dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie początkowo projektowana była nieduża winda osobowa, np. w miejscach użyteczności publicznej, apartamentowcach czy kamienicach. Wymiary platformy mogą zostać dostosowane do istniejącej konstrukcji szybu.

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna prosta, nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Zabezpieczenie kluczykowe urządzenia, automatyczne otwieranie drzwi czy awaryjny zjazd platformy po zaniku napięcia – to tylko przykłady bardzo dużej liczby dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Orion spełniała wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS).

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt