T100 - Platforma przyschodowa

T100 oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób na wózkach po prostych odcinkach schodów o szerokości już od 1,1 metra.

Napęd jest wbudowany w platformę i zasilany za pomocą akumulatorów. Rozwiązanie takie pozwala wyeliminować osobną obudowę napędu na szczycie schodów.

Urządzenie można montować bezpośrednio do ściany lub na specjalnych wspornikach mocowanych do stopni schodów. Jednocześnie tor jezdny platformy może służyć jako poręcz.

T100 może być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W wykonaniu zewnętrznym platforma i tor jezdny są zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.

Obsługa T100 jest bezpieczna i prosta, nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Dodatkowy włącznik kluczykowy chroni platformę przed nie autoryzowanym użyciem.

Platforma T100 przeznaczona jest zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego. Wymiary platformy można dostosować do obiektu, w którym ma zostać zamontowana. Bardzo duża liczba dodatkowych opcji pozwala na dostosowanie urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Platforma T100 spełnia wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dużym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt