Kali B - Winda platformowa pionowa

Kali B to pionowy dźwig platformowy, bez obudowy szybu, który  pozwala na transport osób do 3 m wysokości podnoszenia, pomiędzy dwoma przystankami.
Urządzenie posiada otwartą, własną konstrukcję samonośną, w wyniku czego jest uniwersalne i proste w montażu.

Kali B ze względu na niedużą wysokość podnoszenia i brak szybu jest otwarty na górnym przystanku. Drzwi górnego przystanku mogą mieć pełną wysokość albo osiągać połowę wysokości.

Napęd wbudowano w konstrukcję nośną platformy. Sterownia znajduje się w obrysie szybu, w wyniku czego nie ma konieczności instalowania dodatkowej maszynowni. Urządzenie nie wymaga podszybia, a jedynie 60 mm zagłębienia w posadzce lub zastosowania rampy najazdowej.

Kali B może być montowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, w miejscach użyteczności publicznej lub prywatnych domach i kamienicach. Wymiary platformy są dostosowane do potrzeb przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach.

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna prosta, nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Istnieje możliwość zastosowania opcji dodatkowych, pozwalających dostosować urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Kali B spełnia wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dużym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt