Kali B - Winda platformowa pionowa

Kali B oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób, do 3 m wysokości podnoszenia. Urządzenie posiada własną konstrukcję samonośną bez szybu, w wyniku czego może być montowane bez istniejącego szybu.

Kali B ze względu na niedużą wysokość podnoszenia i brak szybu jest otwarty na górnym przystanku. Drzwi tego przystanku mogą mieć pełną wysokość albo osiągać połowę wysokości.

Napęd wbudowano w platformę. Sterownia znajduje się w obrysie szybu, w wyniku czego nie ma konieczności instalowania dodatkowej maszynowni. Urządzenie nie wymaga podszybia, a jedynie 60 mmzagłębienia w posadzce lub zastosowania rampy najazdowej.

Kali B może być montowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, w miejscach użyteczności publicznej lub prywatnych domach i kamienicach. Wymiary platformy są dostosowane do potrzeb przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach.

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna prosta, nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Istnieje możliwość zastosowania opcji dodatkowych, pozwalających dostosować urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Kali B spełnia wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dużym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt