T80 - Platforma przyschodowa

T80 oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób na wózkach po wszystkich rodzajach schodów, zarówno prostych, zakręcających, jak i spiralnych.

Napęd wbudowany jest w platformę i zasilany za pomocą akumulatorów. Rozwiązanie takie pozwoliło wyeliminować osobną obudowę napędu na szczycie schodów.

Urządzenie można montować bezpośrednio do ściany lub na specjalnych wspornikach mocowanych do stopni schodów. Jednocześnie tor jezdny platformy może służyć jako poręcz.

T80 może być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W wykonaniu zewnętrznym platforma i tor jezdny są zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.

Obsługa T80 jest bezpieczna i prosta, nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Dodatkowy włącznik kluczykowy chroni platformę przed nie autoryzowanym użyciem.

Platforma T80 przeznaczona jest zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego. Wymiary platformy można dostosować do obiektu, w którym ma zostać zamontowana. Bardzo duża liczba dodatkowych opcji pozwala na dostosowanie urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Platforma T80 spełnia wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dużym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt