Aritco HomeLift Access - Platforma pionowa

Aritco HomeLift Access ekonomiczna winda platformowa do transportu pionowego osób (w tym osób na wózku), wewnątrz budynku, do 13 m wysokości podnoszenia.

Urządzenie posiada własną, samonośną konstrukcję  szybu, która obudowana jest panelami stalowych z wypełnieniem wygłuszającym lub opcjonalnie panelami szklanymi.

Wariantem dla tego urządzenia jest otwarte, połówkowe wykonanie nadszybia, co oznacza, iż górna część konstrukcji może być odsłonięta i zabudowana do wysokości tylko ok. 1,5 m, z drzwiami o połowie wysokości (opcja dostępna tylko do wysokości podnoszenia nie większej niż 3m).

Konstrukcja napędu jest wbudowanaw obudowę platformy, a jego sterowanie znajduje się w obrysie szybu, w wyniku czego nie ma konieczności instalowania dodatkowej maszynowni.

Urządzenie nie wymaga podszybia, zaś jedynie 50 mm zagłębienia w posadzce, a w przypadku niemożności wykonania zagłębienia  możliwe jest zastosowanie rampy najazdowej.

Aritco HomeLift Access może być montowany tylko wewnątrz budynku, w prywatnych domach lub kamienicach. Wymiary szybu i poruszającej się w nim platformy można wybrać z szeregu wariantów co pozwala na rożne zastosowanie (np. przewóz osób niepełnosprawnych na wózkach).

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna oraz prosta i  nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Możliwość aranżacji ściany bocznej na platformie, blokada kluczykowa urządzenia czy automatyczne otwieranie drzwi – to tylko przykłady bardzo dużej liczby dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie urządzenia do potrzeb Klienta.

Aritco HomeLift Access spełniała wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt