Lilliput/Mizar - Winda pionowa

Lilliput i Mizar to windy platformowe oferujące praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób, do 1,8 m wysokości podnoszenia.

Urządzenie, podobnie jak Gulliver i Orion, może posiadać własną konstrukcję samonośną szybu, wykonaną z paneli szklanych lub może być przeznaczone do instalacji w istniejącym już szybie.

Lilliput i Mizar ze względu na niedużą wysokość podnoszenia są otwarte na górnym przystanku, a drzwi tego przystanku to jedynie połowa wysokości standardowych drzwi. Rozwiązanie takie sprawia, że konstrukcja szybu wydaje się bardziej lekka, przez co stanowi doskonałe połączenie ze strukturą architektoniczną budynku.

Napęd hydrauliczny oraz sterownia znajdują się w dodatkowej szafie sterowej, która może być umieszczona nawet do 10 m od konstrukcji windy platformowej. Urządzenie nie wymaga podszybia, a jedynie 140 mm – 120 mm zagłębienia w posadzce lub zastosowania rampy najazdowej.

Lilliput i Mizar mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, w miejscach użyteczności publicznej lub prywatnych domach i kamienicach.

Wymiary szybu i poruszającej się w nim platformy mogą być dostosowywane do potrzeb i wymagań klienta (np. przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach).

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna prosta, nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Lilliput i Mizar spełniają wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS).

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt