Levant - Winda krzesełkowa

Levant to łatwa w obsłudze i montażu winda krzesełkowa, pozwalająca na bezpieczne i wygodne poruszane się wzdłuż schodów bez fizycznego wysiłku.

Levant przeznaczony jest do poruszania się wzdłuż prostych odcinków schodów.Urządzenie to jest przeznaczone do użytku domowego i transportu jednej osoby.

Urządzenie napędza elektryczny motor, który jest automatycznie zasilany za pomocą akumulatorów. Ładowanie akumulatorów następuje na przystankach (góra i dół).

Tor jezdny, po którym porusza się winda krzesełkowa, montowany jest bezpośrednio do stopni schodów. Levant został zaprojektowany w taki sposób, aby można było zainstalować go nawet na bardzo wąskim biegu schodowym.

W celu ograniczenia zajmowanej przestrzeni (kiedy urządzenie nie jest używane) można złożyć podłokietniki, siedzenie i podnóżek.

Obsługa windy krzesełkowej Levant jest bezpieczna i prosta, nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej. W szczególnych wypadkach, jeśli tor jezdny stanowi przeszkodę na dolnym przystanku (na przykład blokuje otwieranie drzwi), można wyposażyć urządzenie w automatyczne składanie dolnego odcinka toru jezdnego.

Winda krzesełkowa jest sterowana za pomocą joysticka, znajdującego się w jednym z podłokietników. Dodatkowo wyposażona jest w piloty, pozwalające na jej przywołanie na żądany przystanek.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt