Flow - Winda krzesełkowa

Flow to łatwa w obsłudze i montażu winda krzesełkowa, pozwalająca na bezpieczne i wygodne poruszane się wzdłuż schodów bez fizycznego wysiłku.

Flow przeznaczony jest do poruszania się po wszystkich rodzajach schodów: prostych, zakręcających i spiralnych.Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego i transportu jednej osoby.

Urządzenie napędza elektryczny motor, który jest automatycznie zasilany za pomocą akumulatorów. Ładowanie akumulatorów następuje na wszystkich przystankach (góra, dół, przystanki pośrednie).

Tor jezdny, po którym porusza się winda krzesełkowa, montowany jest bezpośrednio do stopni schodów. Flow został zaprojektowany w taki sposób, aby można było zainstalować go nawet na bardzo wąskim i krętym biegu schodowym.

W celu ograniczenia zajmowanej przestrzeni – kiedy urządzenie nie jest używane – można złożyć podłokietniki, siedzenie i podnóżek.

Obsługa windy krzesełkowej Flow jest bezpieczna i prosta, nie wymaga specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej. Urządzenie może być dodatkowo wyposażone w system automatycznego bądź ręcznego obracania krzesełka podczas jazdy lub na przystankach.

Winda krzesełkowa jest sterowana za pomocą joysticka, znajdującego się w jednym z podłokietników. Dodatkowo wyposażona jest w piloty, pozwalające na jej przywołanie na żądany przystanek.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt