Aritco 7000 - Platforma pionowa

Aritco 7000 oferuje praktyczne i proste rozwiązanie transportu osób, do 13 m wysokości podnoszenia.

Urządzenie posiada własną konstrukcję samonośnego szybu, wykonaną z paneli stalowych z wypełnieniem wygłuszającym lub paneli szklanych.

Napęd jest wbudowany w platformę, a jego sterowanie znajduje się w obrysie szybu, w wyniku czego nie ma konieczności instalowania dodatkowej maszynowni.

Urządzenie nie wymaga podszybia, a jedynie 50 mm zagłębienia w posadzce lub zastosowania rampy najazdowej.

Aritco 7000 może być montowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, w miejscach użyteczności publicznej, w prywatnych domach lub kamienicach. Wymiary szybu i poruszającej się w nim platformy, mogą być dostosowane do potrzeb i wymagań klienta (np. przewóz osób niepełnosprawnych na wózkach).

Obsługa windy platformowej jest bezpieczna prosta, nie wymagająca specjalnego przeszkolenia ani obecności osoby towarzyszącej.

Blokada kluczykowa urządzenia czy automatyczne otwieranie drzwi – to tylko przykłady bardzo dużej liczby dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Aritco 7000 spełniała wszystkie normy europejskie (CE, TÜV, BS i NS). Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość szybkiego i bezinwazyjnego montażu.

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Nieczytelny? Zmień tekst captcha txt